• +90 242 324 2134
  • info@dekomice.com

HAKKIMIZDA

DEKO-TOURS; 2003 yılında Antalya'da faaliyetlerine başlamış olup, Türsab A grubu seyahat acentasıdır (A- 3957)

Uçak bileti, konaklama, tatil organizasyonları, iş seyahatleri, mavi yolculuk, kültür gezileri, mice organizasyonları hizmet vermektedir 

Tur operatörlüklerimiz Hollanda’da ERS TRAVEL, Avusturya’da MAGIC TRAVEL; aynı zamanda, Fransa, İsviçre, İtalya, Almanya ve Belçika’da partner tur operatörleri ile beraber çalışmaktadır

DEKO-MICE; bünyesinde birçok detayı bulunduran, üzerinde titizlikle çalışılması gereken her türlü grup organizasyonunu, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ulusal ve uluslar arası platformlarda başarıyla gerçekleştirmektir.

DEKO-MICE; günümüz iş yaşamında oldukça önemli bir yer tutan kurumsal organizasyonlarınız için, size geniş kapsamlı çözümler sunar. Öncelikleriniz, tercih ve ihtiyaçlarınızı detaylı ve hassas bir yaklaşımla analiz yapıp, hedeflerinize paralel stratejik konsept yaratır.

Ekibimiz; konusunda tecrübeli, yenilikçi ve güler yüzlü olmakla birlikte, bütçe oluşturulması ve yönetimi, kayıt, ulaşım, konaklama, transfer, toplantı salonu düzeni, ses-ışık sistemleri, dekorasyon ve mekan uygulama çalışmaları,sanatçı temini ve gala gecesi dahil olmak üzere, bir  toplantı veya kongrenin gerçekleştirilmesi için tüm notaları birleştiren taraf kimliği taşımaktadır.

Konusunda uzman etkinlik yöneticilerimiz tarafından, projenin bütünü kurgulanarak, misafirlerinizin motivasyonu ve mutluluğu için her türlü detay ince ayrıntılarla planlanmış bir organizasyon sizler için tasarlanmaktadır.